Konstruktér/ka Zlaté Hory

Volná místa Zlaté Hory Volná místa Zlaté Hory

Inzerát z úřadu práce (29598000717)
Plat: 45000 - 70000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Zlaté Hory, Olomoucký
Aktualizováno před 26 dny

Společnost WAREX spol. s r.o. hledá vhodného kandidáta na pozici Konstruktér/ka.

Popis pracovní pozice

Aktualizace 25.9.2024
První kontakt telefonicky nebo osobně na pracovišti v Javorníku (náborové pracoviště), každé ÚT a ČT v době od 8:00-9:00 hod.

Požadavky:
- analytické myšlení, tvůrčí přístup, zodpovědnost, vzdělání SŠ/VŠ technického směru, praxe ve výrobě obytných kontejnerů výhodou není podmínkou, dobré komunikační a písemné schopnosti, Microsoft Office - Word, Excel, PowerPoint, AutoCAD