PLC programátor | až 50 tisíc + bonusy Jeseník

Volná místa Jeseník Volná místa technika a elektrotechnika Jeseník

Lokalita pracoviště: Jeseník, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do našeho výrobního týmu hledáme posilu v podobě šikovného PLC programátora (či programátorky). Máte zkušenosti s PLC, nebo roboty? Umíte stroj naprogramovat a rozjet? Hledáme právě vás a hodláme vás dobře zaplatit. Pošlete nám životopis.

Praxe s programováním PLC
Čtení technických výkresů
Elektrotechnické znalosti jsou bonus

Nabízíme

Mzdu až 50 tisíc (dle zkušeností)
Prémie ke mzdě
Flexibilitu pracovní doby
Závodní jídelnu
Příspěvky na stravu
Podporu růstu v rámci firmy
Práci ve stabilní silné společnosti

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

Programování PLC zařízení
Oživování strojů, seřizování
Spolupráce s dalšími týmy výroby a technologie

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Tereza Žůrková