Máš rád stroje a rád s nimi pracuješ?Tak to Tě potřebujeme! (M/Ž) Jeseník

Volná místa Jeseník Volná místa dělnické profese Jeseník

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jeseník, Olomoucký
Vloženo včera

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
• Zodpovědnost a chuť učit se novým věcem
• Ochotu občas vycestovat za zakázkou mimo ČR
• Řidičský průkaz sk. C VÝHODOU, nikoliv však podmínkou

Nabízíme

• Nástup možný IHNED
• 20 dní dovolené ️
• Finanční odměny za splnění zakázek
• Osobní ohodnocení
• Stravenky
• Diety
• Příspěvek na penzijní pojištění
• Zajištění oblečení a nástrojů k práci
• Příjemné pracovní prostředí s rodinnou atmosférou

Náplň práce

• Práce s vysokotlakým agregátem při sanacích
• Čištění povrchu železobetonových konstrukcí
• Práce v dílně – řezání materiálu, údržba strojů a zařízení
• Výjezdy v rámci ČR, ale občas i zahraničí

Comac jobs Ostrava

Horní Těrlicko 737
Těrlicko

Kontaktní osoba:
Klára Kalábová   770 108 594