Kuchař/ka Zlaté Hory

Volná místa Zlaté Hory Volná místa Zlaté Hory

Inzerát z úřadu práce (27810540783)
Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: nám. Svobody, Zlaté Hory, Olomoucký
Aktualizováno před měsícem

Společnost Renáta Kachtíková hledá vhodného kandidáta na pozici Kuchař/ka.

Popis pracovní pozice

AKTUALIZACE 29.8.2024
První kontakt telefonický (od 12 hodin)
POŽADUJEME:
- samostatnost
- praxi

Našli jsme podobné nabídky práce

Pracovník úklidu Jeseník, Lázně Lipová

Požadujeme spolehlivost a pečlivost Nabízíme HPP Náplň práce úklid svěřených prostor, kanceláře, sociálky, šatny

120 - 130 Kč za hodinu

Máš rád stroje a rád s nimi pracuješ?Tak to Tě potřebujeme! (M/Ž)

Požadujeme • Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost • Zodpovědnost a chuť učit se novým věcem • Ochotu občas vycestovat za zakázkou mimo ČR • Řidičský průkaz sk. C VÝHODOU, nikoliv však podmínkou Nabízíme • Nástup možný IHNED • 20...
Aktualizováno před 6 dny

30000 - 40000 Kč za měsíc

PLC programátor | až 50 tisíc + bonusy

Požadujeme Do našeho výrobního týmu hledáme posilu v podobě šikovného PLC programátora (či programátorky). Máte zkušenosti s PLC, nebo roboty? Umíte stroj naprogramovat a rozjet? Hledáme právě vás a hodláme vás dobře zaplatit. Pošlete nám...
Aktualizováno dnes

Renáta Kachtíková

Kontaktní osoba:
Renáta Kachtíková   +420 739 450 025