Uklízeč/uklízečka (OZP)-Zbraslav

Volná místa Zbraslav Volná místa služby Zbraslav

Plat: 140
Lokalita pracoviště: Šeříková, Zbraslav, Hlavní město Praha
Vloženo před 3 dny

Popis pracovní pozice

Chráněná dílna hledá spolehlivé a pečlivé uklízeče/uklízečky na úklidové práce v kancelářské budově na Zbraslavi, tato práce je vhodná pro zdravotně znevýhodněné zájemce. Jedná se o úklid kanceláří, chodby, včetně sociálního zařízení. Rozsah pracovního úvazku 2-3 hod denně odpoledne, hlavní pracovní poměr, nabízíme plat 125 – 140 Kč /hod. Nástup dle dohody. Kontakt tel.: 603 913 066, e-mail: nabor@chrd.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Řidič dodávky do 3,5t, ŘP sk. B na stálou trasu

Požadujeme Jsme česká zavedená firma a jsme dlouholetým smluvním partnerem Zásilkovny. Na naši dodávku do 3,5t přijmeme spolehlivého řidiče s ŘP sk. B na trvalou práci. Jedná se o pravidelnou trasu se stále stejnými pobočkami. NEJEDNÁ SE O PRÁCI...
Aktualizováno dnes

Praha
35000 - 45000 Kč za měsíc

Montážník - truhlář

Požadujeme chuť k práci spolehlivost zdokonalovat se v oboru flexibilita řidičský průkaz Náplň práce Výroba, montáž nábytku.
Aktualizováno před 17 dny

Praha
40000 - 45000 Kč za měsíc

Pracovník ostrahy – strážný / strážná (Praha)

Požadujeme • dobrou komunikativnost, aktivní přístup a pečlivost • chuť pracovat • příjemné a reprezentativní vystupování • dostatečná fyzická zdatnost • vhodné pro začátečníky i zkušené strážné Nabízíme • nadstandartní pracovní zázemí ve...

Praha
27500 - 32000 Kč za měsíc

Asistent/ka pedagoga

Požadujeme Hledáme asistenta pedagoga MŠ logopedické Nabízíme Nabízíme přátelské prostředí, třídy po 10 žácích.
Aktualizováno před 10 dny

Recepční

Požadujeme - ukončené SŠ vzdělání - potřebujeme vysokou úroveň organizačních schopností, spolehlivost a samostatnost - reprezentativní vzhled a příjemné vystupování - znalost práce na PC - AJ na komunikativní úrovni, ruština/ ukrajinština...
Aktualizováno před 7 dny

35000 - 40000 Kč za měsíc

Montážníci pro vnitřní rozvody optických kabelů

Požadujeme spolehlivost, manuální zručnost, flexibilita Nabízíme Práce na živnostenský list. Náplň práce Instalace optických kabelů v činžovních domech. Vedení a umístění kabelů od boxu k jednotlivým bytům.

220 - 390 Kč za hodinu

Chráněná Dílna Radotín

Vrážská 1562/24a
Praha 5

Kontaktní osoba:
Pavel Bulín   603913066