Recepční Praha 2

Volná místa Praha 2 Volná místa administrativa Praha 2

Plat: 35000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha 2, Hlavní město Praha
Vloženo před 7 dny

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ukončené SŠ vzdělání
- potřebujeme vysokou úroveň organizačních schopností, spolehlivost a samostatnost
- reprezentativní vzhled a příjemné vystupování
- znalost práce na PC
- AJ na komunikativní úrovni, ruština/ ukrajinština výhodou
- spolehlivost
- časová flexibilita (práce i o svátcích a max. 2 soboty v měsíci) - směny se plánují na měsíc dopředu
- zkušenost s prací na recepci výhodou

Nabízíme

Nabízíme flexibilní rozvrh směn, střídá se ranní (7:30 - 14:30) a odpolední (13:30 - 20:00), práci v přátelském a moderním prostředí, stravenky, Multisport kartu a bezplatné služby na klinice

Náplň práce

Hlavní náplní práce je zajištění plynulého chodu recepce, komunikace s pacienty, objednávání, práce se systémem Xdent

Kvalident s.r.o.

Trojická 1910/7
Praha 2

Kontaktní osoba:
Hana Velvarská   +420777717618