Finanční účetní Klášterec nad Ohří

Volná místa Klášterec nad Ohří Volná místa bankovnictví a finanční služby Klášterec nad Ohří

Lokalita pracoviště: Klášterec nad Ohří, Ústecký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- ukončení SŠ či VŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na pozici účetní a zkušenost s účetnictvím ve výrobní společnosti
- výborná znalost české účetní a daňové legislativy, znalost IFRS výhodou
- pokročilá znalost AJ na komunikativní úrovni (komunikace s dodavateli, interně)
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost SAP výhodou
- komunikační a organizační schopnosti

Nabízíme

- roční a čtvrtletní bonus
- stravenky v hodnotě 150,- Kč
- 25 dnů dovolené po roce spolupráce
- čisté a bezpečné pracovní prostředí
- firemní kulturu založenou na důvěře, respektu a férovém jednání
- příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech spolupráce
- odměnu za dosažené pracovní výročí
- Příspěvek na dopravu
- občasná možnost HO (v případě nemoci atp.)

Náplň práce

- odpovědnost za vedení účetnictví
- zpracování, evidence a kontrola správnosti faktur a ostatních účetních dokladů
- odpovědnost za splnění daňových povinností
- komunikace s dodavateli a odběrateli (českými i zahraničními)
- evidence, účtování a inventarizace majetku
- kontrola a účtování cestovních náhrad
- vedení, účtování a inventarizace pokladny
- zpracování bankovních výpisů
- příprava plateb
- spolupráce při sestavování účetních uzávěrek
- administrativní podpora finančního oddělení
- spolupráce při přípravě podkladů pro audity a daňové kontroly

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227