Pracovník na finální montáž designových nábytkových dílců Slané

Volná místa dělnické profese Slané

Plat: 30000 - 32000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Slané, Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

šikovné ruce a zdravý rozum

dodržování docházky

týmového ducha

velmi dobrá komunikace v češtině, nebo slověnštině

Nabízíme

Měsíční mzdu 30 000 Kč + odměny dle vaší šikovnosti a výsledků vždy do 20. následujícího měsíce na vašem účtě
Stabilní a přátelské pracovní prostředí ve městě Slaný, ulice Pražská

Možnost nástupu ihned

Práce je orientačně maximálně na 2 měsíce, nejspíše do konce listopadu

Jde o agenturní zaměstnání přes naši firmu Lidé a Příležitosti

Pokud bude někdo velmi šikovný a schopný, je možné po ukončení spolupráce s námi nastoupit do kmene společnosti

Náplň práce

Různorodá práce, která zahrnuje různé montážní úkony – rozhodně nejde o monotónní rutinu.

Práce vhodná pro muže i ženy – nejedná se o fyzicky náročnou činnost, což z ní dělá skvělou volbu pro každého.

Střídání práce v sedě i ve stoje, což vám umožní zůstat po celou směnu pohodlně aktivní.

Jednosměnný provoz – pracujeme od 6:00 do 14:30, což vám zajistí volné odpoledne.

Lidé a Příležitosti s.r.o.

Roháčova 1637/88
Praha 3

Kontaktní osoba:
Gabriela Smetanová   k.rejman@prilezitosti.cz