Účetní (m/ž). Klášterec nad Ohří

Volná místa Klášterec nad Ohří Volná místa bankovnictví a finanční služby Klášterec nad Ohří

Lokalita pracoviště: Klášterec nad Ohří, Ústecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Do rodinné firmy s dlouholetou tradicí hledáme kolegu/kolegyni na pozici účetní. Na této pozici vás čekají následující úkoly:

odpovědnost za vedení účetnictví v souladu s platnou legislativou
zpracování, evidence a kontrola správnosti faktur a ostatních účetních dokladů (přijaté, vystavené, dobropisy)
odpovědnost za splnění daňových povinností – DPH, silniční daň, daň z nemovitostí
komunikace s dodavateli a odběrateli (českými i zahraničními)
evidence, účtování a inventarizace majetku
kontrola a účtování cestovních náhrad
vedení, účtování a inventarizace pokladny
zpracování bankovních výpisů
příprava plateb
spolupráce při sestavování účetních uzávěrek
administrativní podpora finančního oddělení
spolupráce při přípravě podkladů pro audity a daňové kontroly

co vám nabídneme

roční a čtvrtletní bonus
flexibilní pracovní doba
stravenky v hodnotě 150,-Kč
příspěvek na dopravu až 1 800,-Kč
25 dnů dovolené po roce spolupráce
příspěvek na penzijní připojištění po 2 letech spolupráce
vzdělávání v oboru, osobní rozvoj
jistotu práce a stabilní zázemí
čisté a bezpečné pracovní prostředí
firemní kulturu založenou na důvěře, respektu a férovém jednání
odměnu za dosažené pracovní výročí
akce pro zaměstnance

co od vás očekáváme

ukončení SŠ či VŠ vzdělání ekonomického směru
praxi na pozici účetní a zkušenost s účetnictvím ve výrobní společnosti
výborná znalost české účetní a daňové legislativy, znalost IFRSvýhodou
pokročilá znalost AJ na komunikativní úrovni
dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook), znalost SAP výhodou
komunikační a organizační schopnosti

jak se přihlásit

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.
Máte doplňující otázky? Neváhejte nás kontaktovat.
Přejeme Vám hodně úspěchů ve výběrovém řízení a těšíme se na další spolupráci.

Pokud si chcete prohlédnout kompletní nabídku otevřených pozic, navštivte www.randstad.cz.

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Iveta Guerra