Hlavní účetní/Senior účetní s AJ - Holešovice Praha

Volná místa Praha Volná místa bankovnictví a finanční služby Praha

Plat: 50000 - 60000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte novou příležitost v oblasti účetnictví?

Chcete být součástí fajn kolektivu?

Oceníte časovou flexibilitu?

Pokud ano, neváhejte a pošlete mi Vaše CV.

Co vás čeká

- zadávání přijatých faktur, pokladna, interní doklady a kontrola vystavených faktur v programu POHODA

- zpracování veškerých přiznání (DPH, DzPO);

- vedení kompletní personální agendy, mezd (cca. 25 zaměstnanců) v programu PAMICA

- veškerá činnost spojená s datovou schránkou

- pravidelné hlášeni EKO-KOM, intrastat

- vyřizování proclení zboží

- správa veškerých bankovních účtů

- vedení pokladny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru

- komunikativní AJ

- zkušenost s vedením kompletního účetnictví

- zkušenost se mzdovým účetnictvím

- zkušenost s podáváním daňových přiznání

- zkušenost s prací v programu POHODA

Co vám můžeme nabídnout

- 5 týdnů dovolené

- stravenky

- káva zdarma

- flexibilní pracovní doba

ProfesKontakt, s.r.o.

Dělnická 213/12
Praha 7

Kontaktní osoba:
Eva Sloupová