Svářeč (37-43.000 Kč) Louny

Volná místa Louny Volná místa výroba Louny

Lokalita pracoviště: Louny, Ústecký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zkušenost se svařováním min.2 roky
* Orientace v technické dokumentaci
* Platný průkaz - výhodou, nikoli podmínkou!
* Zodpovědný přístup k práci a dodržování bezpečnostních opatření
* Ochotu pracovat na r/o (8mičky)

Nabízíme

Jsi zkušený svářeč? Máš zájem pracovat v novém závodě? Pak hledáme právě vás! Pošlete mi životopis a pracujte u nás.

HLEDÁME SVÁŘEČE (37-43.000 Kč)

* Bonusy
* Příspěvěk na dopravu a stravování
* Penzijko
* 25 dnů dovolené
* Zajištění veškerých ochranných pomůcek

* Místo výkonu práce: Žatec

Náplň práce

* Svařování různých typů nerezových materiálů
* Čtení a interpretace technických výkresů a plánů
* Úprava a příprava materiálů pro svařování
* Kontrola kvality svařených výrobků a případná oprava
* Údržba a opravy svařovacího zařízení

Advantage Consulting, s.r.o. Ústí nad Labem

Kontaktní osoba:
Nikola Benešová