Senior Online Marketing Analyst Říčany

Volná místa Říčany Volná místa ekonomie/ekonomika Říčany

Plat: 60000 - 100000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Říčany, Středočeský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme zkušeného Senior Online Marketing Analystu, který se stane klíčovou součástí našeho dynamického marketingového týmu. Vaší hlavní náplní bude analýza a optimalizace webového trafficu, spolupráce s externími agenturami a řízení datových strategií pro zajištění růstu a dlouhodobé loajality zákazníků. Budete se podílet na tvorbě a optimalizaci marketingových kampaní a přinášet nové nápady pro jejich zlepšení.

Co bude Vaší náplní práce:
• Správa výkonnostních agentur – Nastavení a sledování klíčových KPI, pravidelné vyhodnocování výsledků a implementace inovativních přístupů.
• Datový sklad – Spolupráce na rozvoji datového skladu a zajištění jeho optimalizace pro marketingové potřeby.
• Komplexní reporting – Definice a tvorba reportů s důrazem na transparentnost a návrhy na vylepšení na základě datových analýz.
• Analýza webového trafficu – Sledování návštěvnosti webu, identifikace slabých a silných stránek, návrhy na optimalizaci.
• A/B testování – Realizace A/B testů reklamních formátů a spolupráce na optimalizaci marketingového mixu.
• Marketingová strategie – Spolupráce na vývoji efektivní marketingové strategie pro akvizici nových zákazníků.
• Retenční strategie – Vytváření a zlepšování retenčních strategií na základě RFM segmentace pro podporu loajality zákazníků.

Co od Vás očekáváme:
• Zkušenosti: Minimálně 3-5 let praxe v oblasti online marketingu a analytiky.
• Analytické nástroje: Znalost nástrojů jako Google Analytics a zkušenosti se správou KPI.
• Datové sklady: Zkušenosti s prací s datovými sklady a pokročilými reportovacími nástroji.
• A/B testování: Praktické zkušenosti s A/B testováním a vývojem retenčních strategií.
• Analytické myšlení: Schopnost identifikovat příležitosti pro zlepšení a optimalizaci marketingových aktivit.

Nabízíme práci v příjemném pracovním prostředí a příležitost podílet se na tvorbě marketingových strategií s dlouhodobým dopadem.
Lokalita kanceláře – Říčany u Prahy.

Pokud máte zájem o tuto pozici, zašlete nám svůj životopis a staňte se součástí našeho týmu!

JOBSTART s.r.o.

Vodičkova 17
Praha 1

Kontaktní osoba:
Dagmar Neuwirth   +420 727 931 009