Fundraisingový pracovník pro in situ projekty Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

• samostatnost, ale i schopnost práce v týmu,
• smysl pro detail, kreativitu, skvělé komunikační schopnosti,
• zodpovědnost a spolehlivost,
• zkušenost s fundraisingem,
• znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2,
• znalost práce s MS Office,
• trestní bezúhonnost,
• uvítáme orientaci v problematice ochrany přírody, zkušenosti v neziskovém sektoru a znalost dalších jazyků.

Nabízíme

• práci na hlavní pracovní poměr,
• kreativní práci v zajímavém pracovním prostředí,
• platové podmínky dle Nařízení vlády 264/2022 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě,
• příležitost výraznou mírou přispět k ochraně přírody a ohrožených živočišných druhů
• možnost seberealizace,
• zázemí stabilního zaměstnavatele,
• zaměstnanecké benefity.

Náplň práce

• vytváření fundraisingové strategie – samostatně i ve spolupráci s marketingovým oddělením,
• hledání grantových příležitostí a řešení grantových žádostí,
• organizace fundraisingových akcí,
• organizace charitativního prodeje a aukcí dárkových předmětů a zážitků,
• plánování rozpočtů projektů a kontrola finančních reportů,
• komunikace s dárci a partnery,
• administrativní práce.

Zoologická zahrada hl. m. Prahy

U trojského zámku 120/3
Praha 7

Kontaktní osoba:
Personální a mzdové oddělení