PR a social media kreativec (45. - 55.000 KČ) Ústí nad Orlicí

Volná místa Ústí nad Orlicí Volná místa marketing a reklama Ústí nad Orlicí

Lokalita pracoviště: Ústí nad Orlicí, Pardubický
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Zkušenosti v oblasti PR, marketingu a správy sociálních sítí (min. 1 rok)
* Skvělé komunikační dovednosti a cit pro jazyk
* Schopnost pracovat s nástroji jako Google Analytics, Meta Business Suite a jinými platformami
* Kreativní myšlení a týmového ducha
* Výhodou je zkušenost s grafickými nástroji (např. Canva, Adobe Photoshop) a s tvorbou placených kampaní

Nabízíme

Chcete být součástí dynamického týmu, který formuje veřejné mínění, buduje značky a vytváří kreativní marketingové kampaně? Pokud máte vášeň pro PR, správu sociálních sítí a moderní marketingové strategie, hledáme právě vás!

* Kreativní práci, kde můžete přinášet nové nápady a realizovat své vlastní projekty
* Flexibilní pracovní dobu
* Přátelský tým a moderní pracovní prostředí
* Osobní a profesní růst – nabízíme školení a možnost účastnit se zajímavých konferencí
* Zajímavé finanční ohodnocení s bonusy za úspěšné kampaně

Náplň práce

* PR – plánování a realizace komunikačních strategií, tvorba tiskových zpráv a budování vztahů s médii
* Správa sociálních sítí – tvorba obsahu, řízení kampaní a komunikace se sledujícími na platformách jako Facebook, Instagram, Twitter, YouTube
* Marketingové kampaně – podílení se na návrhu a realizaci marketingových strategií, správa PPC kampaní, SEO a další nástroje online marketingu

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Gabriela Přikrylová