Finanční controler| až 80 000 Kč Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa automobilový průmysl Plzeň

Plat: 65000 - 80000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Ekonomické vzdělání - minimálně středoškolské
- Alespoň 2 roky praxe v oblasti controllingu
- Praxe ve výrobní společnosti
- Práce v MS Office Excel na pokročilé úrovni
- Znalost práce v SAP je výhodou

Nabízíme

- 25 dní dovolené
- Finanční pololetní prémie
- Smlouva na dobu neurčitou
- Hrazené obědy
- Příspěvek na dojíždění
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na kartu Multisport
- Příspěvek do benefitního programu Sodexo
- Firemní akce

Náplň práce

Máš praxi v oblasti financí a zaměřuješ na finanční controlling? Jsi analytický typ a práce s čísly je tvůj denní chleba? Dokážeš se domluvit anglickým jazykem?

Máme zde příležitost pro controllingové nadšence!

Pracovní náplň na této pozici:
- Podílení se na přípravě finančního plánu závodu
- Spolupráce při plánování a analýze mzdových nákladů zaměstnanců ve výrobě
- Provádění analýz nákladů v různých oblastech a zajištění přesného reportingu
- Účast na měsíčních a ročních účetních uzávěrkách, včetně přípravy podkladů pro interní dokumentaci, odhady a rezervy
- Komunikace s ostatními odděleními a získávání potřebných dat

Flagship EXECUTIVE SEARCH s.r.o.

Žižkova 1683/13
Jihlava

Kontaktní osoba:
Lenka Konopíková