Technik výroby a kvality Lobendava

Volná místa Lobendava Volná místa výroba Lobendava

Lokalita pracoviště: Lobendava, Ústecký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledám nového člena do týmu menší výroby na severu Čech.
Na pozici Technik výroby budete dohlížet na výrobní postupy, kvalitu a zlepšování procesů.

Vzdělání technického směru (minimálně SŠ)
Plynulá angličtina slovem i písmem (jsme mezinárodní společnost, takže jazky u nás využijete)
Zkušenosti s kvalitou
Znalost 8D reportů
Dobrá znalost technologie zpracování oceli
Schopnost čtení technické dokumentace
Nadšení pro technickou optimalizaci
Výhodou: základní znalost němčiny, znalost LEAN procesů

Nabízíme

Samostatná a kreativní práce v technické oblasti
Možnost rozšíření vzdělání
Stravenky v hodnotě 120,-
Příspěvek na penzijní připojištění
Práce v klidném prostředí
25 dní dovolené
3 dny sick days

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

Řešení reklamací po technické stránce
Hledání technických řešení
Analýza chyb, zlepšování procesu výroby
Kontrola vstupních materiálů
Správa a kontrola měřících prostředků
Vývoj nástrojů kvality
Spolupráce s kolegy z oddělení výroby a technologie

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15