Operátor výroby | mzda až 36 000 Kč | Ubytování | Jičín

Volná místa Jičín Volná místa automobilový průmysl Jičín

Plat: 28000 - 36000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Jičín, Královéhradecký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

● SOU vzdělání výhodou
● manuální zručnost, spolehlivost
● 3-směnný provoz - volné víkendy

Nabízíme

● mzda od 28 000 Kč - 36 000 Kč: Vaše odměna bude odpovídat vašim zkušenostem a dovednostem
● 13. a 14. plat
● TÝDENNÍ FINANČNÍ ZÁLOHY ve výši 2 000 Kč
● stravenky v hodnotě 105 Kč za každou odpracovanou směnu
● ubytování zdarma
● bez vstupních testů - ulehčíme vám nástup do práce
● VOLNÉ VÍKENDY
● dovolená 25 dní pro zasloužený odpočinek
● možnost přesčasů
● každodenní péče koordinátora

Náplň práce

● práce spojené s lakováním kol - není potřebná praxe, zaučí Vás v podniku
● výstupní kontrola
● paletovaní a balení kol
● zpracování neshodných výrobků

Místo výkonu práce: Jičín

Manuvia - centrální nábor Ostrava

Kontaktní osoba:
Karla Ježíková   +420731619063