Zákaznický servis s Němčinou, částečný úvazek, až 23 000 Kč/m. Praha

Volná místa Praha Volná místa služby Praha

Plat: 22950 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- Středoškolské vzdělání
- Znalost českého jazyka na úrovni rodilého mluvčího, slovem i písmem
- Výborné komunikační schopnosti
- Znalost němčiny, další jazyk výhodou (angličtina nebo francouzština)
- Základní znalost MS Office

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- možnost výuky jazyků

Náplň práce

Do společnosti zaměřené na podporu základní výuky ve školách hledáme posilu do oddělení zákaznického servisu na částečný úvazek. Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a mluvíte Německy, pošlete nám svůj životopis.

Náplň práce:
- Příjem a zpracování objednávek a nabídek
- Fakturace
- Komunikace se zákazníky
- Práce s interním objednávkovým/obchodním systémem
- Zajištění provozního chodu kanceláře
- Komunikace s mateřskou firmou v Německu

Nástup: ihned
Smlouva: HPP 24 h/t

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227