Vedoucí směny ve skladu (m/ž) Pardubice

Volná místa Pardubice Volná místa logistika a doprava Pardubice

Lokalita pracoviště: Pardubice, Pardubický
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Jakého člena týmu hledáme?

- Schopného vést a motivovat lidi,
- orientovaného na výsledek a plnění cílů,
- zkušeného na poli logistiky nebo výroby,
- samostatatného a schopného si zorganizovat práci,
- se základní orientací v zákoníku práce,
- pokročilou uživatelskou úrovení Excelu a dalších MS nástrojů,
- ochotného pracovat na směny,
- s angličtinu na úrovni A2 (základní)
- aktivního řidiče (sk. B).
- uvítáme i zkušenost ze směnného provozu,
- schopnost zvládat krizové situace,
- pracovní nasazení, které bude příkladem pro podřízené.

Nabízíme

- 5 týdnů dovolené
- mobilní tarify za velmi výhodné ceny,
- Cafeterii,
- stravenky nebo dotovanou stravu,
- příspěvek na penzijní připojištění,
- pravidelně vyplácenou mzdu,
- proplácené přesčasy,
- dárky a zaměstnanecké akce,
- stabilní zaměstnání,
- odměnu za doporučení nového zaměstnance 10 000,– Kč.

Náplň práce

Co můžete očekávát?

- Povedete skupinu svěřených zaměstnanců,
- budete plánovat obsazenost směn s ohledem na stav objednávek,
- dohlížet na správné zatrénovaní svých svěřenců,
- připravovat jejich hodnocení, motivovat je ke správnému pracovnímu výkonu,
- řešit případné disciplinární prohřešky,
- průběžně sledovat stav skladových operací,
- dohlížet na plnění denní plánů a kapacit,
- kontrolovat dodržování BOZP a 5S,
- pravidelně komunikovat s manažerem skladu.

Jusda Europe s.r.o.

Holandská 37
Pardubice- Drozdice

Kontaktní osoba:
Pavlína Valentová   735 749 654