CEO - výroba Praha

Volná místa Praha Volná místa management Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

VŠ vzdělání v oboru Business Administration nebo příbuzném oboru
Praxe na manažerské pozici CEO minimálně 5 let
Znalost firemního řízení, výrazné a prokazatelné manažerské schopnosti
Perfektní organizační, komunikační a prezentační schopnosti
Podnikavý potenciál, tah na branku a schopnost řešit problémy
Zkušenost s vedením a motivací týmu k dosahování společných cílů.
Strategické a kritické myšlení, objektivita a schopnost dlouhodobého plánování
Flexibilita – možnost občasného cestování

Nabízíme

systém finančních odměn
pružná pracovní doba
možnost občasné práce z domova
příjemné a moderní pracovní zázemí
telefon a notebook
sleva na firemní výrobky

Náplň práce

Máte manažerskou praxi z vedení výrobní společnosti? Víte, jak v rámci řízení implementovat stanovené vize, strategie a cíle? Dokážete mít přehled a kontrolu nad veškerými operacemi? Problémy nejenom lehce identifikujete, ale také vyřešíte? Jste přirozený vůdce, pro kterého je zodpovědnost za tým nepostradatelnou součást práce?

Pošlete nám své CV v českém jazyce a třeba najdeme společnou cestu!

Do menší výrobní společnosti hledáme na post CEO toho nejlepšího uchazeče, který zodpovědně zastřeší komplex vedoucích aktivit:

- řízení aktivit společnosti dle stanovených cílů, pravidel a regulí
- zodpovědnost za odstranění nedostatků, identifikaci a řešení problémů
- rozhodování v otázkách technického rozvoje společnosti, investiční výstavbě, technologické, výrobní, obchodní a ekonomické politice společnosti
- stanovení výrobního programu
- zodpovědnost za personální a sociální otázky
- efektivní používání finančních prostředků v souladu s právními předpisy
- zřízení stálých a dočasných poradních orgánů ředitele společnosti
- rozhodování o pracovní době a pracovních režimech podle zákonných opatření, mzdové politice společnosti a mzdovém vývoji, o organizační struktuře společnosti, počtu zaměstnanců a jejich zařazení v souladu s právními a mzdovými předpisy
- schvalování odměn zaměstnanců za zlepšovací návrhy, zodpovědnost za dodržování pracovněprávních předpisů při rozvazování pracovních poměrů výpovědí nebo okamžitým zrušením ze strany zaměstnavatele
- řízení ohledně zásadních zahraničních kontaktů společnosti a o způsobech realizace
- schvalování likvidací DHM, DDHM a převodů vlastnictví společnosti na jiné společnosti, příp. na správu společnosti
- zodpovědnost za informační výsledky společnosti a systémy zpracování a uplatňování výpočetní techniky
- zodpovědnost za zásady, normy, opatření a další řídící dokumenty závazné pro celou společnost
- schvalování zahraničních služebních cest zaměstnanců společnosti
- zodpovědnost za zásadní hospodářské smlouvy uzavírané společností, dokumentaci společnosti v rámci svých pravomocí
- vypracování organizačního řádu společnosti a jeho předložení jednatelům společnosti ke schválení
- stanovení Strategie společnosti, stanovení a udržování systémů řízení kvality a EMS
- zodpovědnost za výrobní a nevýrobní činnost společnosti a efektivní využívání svěřených výrobních a oběžných prostředků
- zodpovědnost za vyjednávání s oborovou organizací
- prezentace námětů a připomínek jednatelům společnosti k rozvoji společnosti
- předkládání zásadních výrobních a technologických změn k projednání na schůzi jednatelů společnosti
- důsledná kontrolní činnost ve společnosti v souladu s platnými právními předpisy

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227