Svářeč 135/ jen denní (40 - 45.000 Kč) Šumperk

Volná místa Šumperk Volná místa logistika a doprava Šumperk

Plat: 40000 - 45000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Šumperk, Olomoucký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

*vyučení ve strojírenském oboru (mechanik opravář, klempíř, zámečník apod.)
*svářečské certifikáty dle EN metoda 135 pro materiály od 3 mm výše
*znalost čtení výkresové dokumentace
*praxe na pozici svářeč

Nabízíme

*7,5 hodinová směna (pouze denní)
*měsíčně bonus za efektivní využívání fondu pracovní doby
*měsíční příspěvek na penzijní připojištění
*5 týdnů dovolené
*automatické navyšování mezd + zákonné příplatky
*pracovní poměr s firmou, ne přes agenturu
*dotované stravování
*kulturní a sportovní akce pro zaměstnance a rodinu
*zaměstnanecké půjčky
*finanční příspěvky na životní a pracovní jubilea

Náplň práce

Máte zkušenosti se svařováním, vynikající znalost výkresové dokumentace a vlastníte certifikace pro metodu 135? Pak se nám ozvěte, máme pro Vás pracovní příležitost u které budete každý den doma!

*opravy svařovací metodou 135 od 3mm
*svařování v polohách tupé a koutové sváry
*zhotovení a sestavení komponentů dle výkresové dokumentace
*zámečnické, karosářské a klempířské práce na prototypech

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
Jana Marková   +420 775 581 558