Elektrikář (i junior) (30 - 40.000 Kč) Frýdek-Místek

Volná místa Frýdek-Místek Volná místa technika a elektrotechnika Frýdek-Místek

Plat: 30000 - 40000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Frýdek-Místek, Moravskoslezský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

*vyučení v oboru elektro, platná vyhl.50
*dovednost číst elektro výkresovou dokumentaci
*ochota se rozvíjet
*ŘP sk.B

*místo práce: Třinecko, Frýdecko- Místcko

Nabízíme

*stabilní zaměstnání ve kmeni společnosti
*denní návrat domů, víkendy volno
*mzda + pémie dle výkonu
*možnost přesčasů (dle dohody)
*individuální přístup

Náplň práce

Máte vzdělání v oboru elektro? Baví Vás různorpdá práce v této oblasti a chcete se dále učit a rozvíjet? Pak se ozvěte, máme práci přímo pro Vás!!

*různorodá činnost v oblasti elektro dle dokumentace
*zprovozňování kotelen, fotovoltaiky, průmyslových zařízení
*zapojování a oživování rozvaděčů
*práce u klienta max. do 50km od firmy

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
Jana Marková   +420 775 581 558