Front-end vývojář – i pro absolventy #2375 Brno

Volná místa Brno Volná místa informační technologie Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Znalost technologií HTML, CSS, JavaScript, Jinja2, Bootstrap
* Proaktivní přístup, schopnost samostatně řešit problémy i pracovat v týmu
* Výbornou znalost češtiny, znalost angličtiny na úrovni porozumění technické dokumentaci

Nabízíme

* Flexibilní pracovní doba a možnost home office
* Nadstandardní mzdové ohodnocení odpovídající tvým zkušenostem
* 25 dní dovolené + 3 sick days pro tvoji pohodu
* Moderní pracoviště v Brně se snadnou dostupností
* Služební notebook a telefon
* Podpora tvého odborného růstu – školení, kurzy, konference
* Příspěvky na penzijní připojištění či životní pojištění
* Příspěvek v rámci FKSP nebo Multisport kartu
* Příspěvek na stravování

Náplň práce

* Vývoj a údržbu webových aplikací s důrazem na uživatelskou přívětivost a funkčnost
* Implementaci responzivních designů, optimalizaci výkonu aplikací
* Spolupráci s backend vývojáři na integraci API a dalších služeb
* Testování, ladění a optimalizaci kódu
* Aktivní přínos k technickému rozvoji společnosti a návrh inovativních řešení

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová