Právník Junior #2374 Praha

Volná místa Praha Volná místa administrativa Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vysokoškolské vzdělání v oblasti práva
* Perfektní znalost češtiny na úrovni mateřského jazyka, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
* Zkušenost nebo orientace v oblasti kolektivního investování (výhodou)
* Pracovní zkušenost v oblasti práva alespoň 2 roky
* Schopnost samostatně uvažovat, rozhodovat a hledat řešení právních problémů
* Proaktivní přístup, zodpovědnost a schopnost pracovat v týmu
* Znalost práce s MS Office
* Bezúhonnost, čistý trestní rejstřík a vysoké etické standardy

Nabízíme

* Flexibilní pracovní doba a možnost home office
* Nadstandardní mzdové ohodnocení, odpovídající tvým zkušenostem
* 25 dní dovolené + 3 sick days na regeneraci
* Moderní pracoviště v Praze, snadná dostupnost (V Hájích 517/28, Praha 11)
* Služební notebook a telefon
* Podpora tvého odborného růstu – školení, kurzy, konference
* Příspěvky na penzijní připojištění či životní pojištění
* Příspěvek v rámci FKSP nebo Multisport kartu
* Příspěvek na stravování

Náplň práce

* Přípravu a připomínkování smluvní dokumentace
* Obchodně-právní agendu a řešení právních otázek napříč společností
* Sledování změn v legislativě a regulaci
* Poskytování právního poradenství a návrhů řešení v souladu s aktuálními předpisy

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová