Obsluha CNC pouze na 1 směnu! (až 42.000 Kč) #2363 Prostějov

Volná místa Prostějov Volná místa dělnické profese Prostějov

Plat: 35000 - 42000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* strojírenské vzdělání nebo praxe v obsluze CNC obráběcích strojů
* znalost čtení výkresové dokumentace
* znalost práce s dílenskými měřidly

Nabízíme

* práce pouze na 1 směnu (Po – Pá, 8 hod.)
* mzdové ohodnocení dle Vašich zkušeností a praxe
* prémie a odměny navíc ke mzdě (vánoční odměny atd.)
* smlouva na dobu neurčitou
* 25 dní dovolené
* příspěvek na životní pojištění
* závodní stravování plně hrazeno zaměstnavatelem
* parkoviště pro zaměstnance
* firemní akce a další…

Náplň práce

* obsluha a seřizování CNC soustruhu
* CNC programování v řídícím systému FANUC i-TF Plus
* práce v kusové a malosériové výrobě (obrábění menších ocelových dílů)

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová