Seřizovač vstřikolisů (od 35.000 Kč + prémie a bonusy) #2362 Prostějov

Volná místa Prostějov Volná místa dělnické profese Prostějov

Lokalita pracoviště: Prostějov, Olomoucký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* alespoň nějaké zkušenosti se seřizováním vstřikovacích lisů (stačí praxe i 1 rok – přijmeme jak juniora, tak seniora!)
* orientace v automotive prostředí
* ochota práce na 3 směny (Po-Pá, 7,5 hod. – volné víkendy!)

Nabízíme

* fixní mzda od 35.000 Kč + prémie a bonusy navíc (celková výše mzdy je k diskuzi na základě Vašich zkušeností a praxe)
* možnost profesního růstu a doplnění certifikací
* výkonnostní odměny a bonusy
* příspěvek na stravování a kávu
* výhodné telefonní tarify pro Vás i Vaše rodinné příslušníky
* vánoční balíčky
* firemní akce a další…

Náplň práce

* seřizování vstřikolisů značek Arburg a Zhafir
* seřizování robotů značek Kuka a Wittmann
* výměna forem a jejich základní údržba
* rozjezd výroby a spolupráce s kontrolou kvality
* spolupráce v rámci firmy a podílení se na zlepšování výroby a vývoji nových výrobků

Jobs Contact Personal, s.r.o.,

Křenová 69A
Brno

Kontaktní osoba:
Dominika Jechová