Uklízeč/uklízečka (OZP) Praha 4 - Krč Praha 5

Volná místa Praha 5 Volná místa služby Praha 5

Lokalita pracoviště: U Národní galerie, Praha 5, Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Chráněná dílna hledá spolehlivé a pečlivé uklízeče/uklízečky na úklidové práce v kancelářské budově v Praha 4- Krč, tato práce je vhodná pro zdravotně znevýhodněné zájemce. Jedná se úklid kanceláří (koberce, chodby, dlažba, kuchyň, výtah + venkovní úklid chodníku včetně sněhu). Rozsah pracovního úvazku 3 hod denně po-pá (odpolední po 16 :00). Nabízíme plat 125,-Kč až 140,- Kč/hod. Zázemí stabilní společnosti. Nástup dle dohody. Kontakt tel.: 603 913 066, e-mail: nabor@chrd.cz

Našli jsme podobné nabídky práce

Kontrolor ve výrobě

Požadujeme - praxe v oboru strojírenství - výhodou - znalost čtení výkresové dokumentace - ukončené SŠ vzdělání - strojírenství - znalost nedestruktivních zkoušek UT nebo MT - výhodou Nabízíme - motivující platové ohodnocení - příspěvek na...
Aktualizováno před 8 dny

Praha 5 - Radotín

Rada/Odborný rada - specialista veřejných zakázek

Požadujeme Podrobnější informace vč. formuláře žádosti naleznete na webových stránkách Správy státních hmotných rezerv. Předseda Správy státních hmotných rezerv jako služební orgán příslušný podle § 10 odst. 1 písm. f) zákona č. 234/2014 Sb.,...
Aktualizováno před 3 dny

27650 - 40740 Kč za měsíc

Pomocné práce ve skladu

Požadujeme Hledáme pracovníky na pomocné práce ve skladu. Požadujeme pracovitost, spolehlivost a bezúhonnost. Nabízíme výplatu týdně a možnost dlouhodobé spolupráce.
Aktualizováno dnes

130 Kč za hodinu

Chráněná Dílna Radotín

Vrážská 1562/24a
Praha 5

Kontaktní osoba:
Pavel Bulín   603913066