Stavební koordinátor Trutnov

Volná místa Trutnov Volná místa stavebnictví Trutnov

Lokalita pracoviště: Trutnov, Královéhradecký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledám zkušeného kolegu, který bude mít na starosti koordinaci a řízení jednotlivých profesí TZB. Pokud hledáte novou pracovní příležitost, pošlete mi svůj životopis.

zkušenosti s vedením pracovníků
znalozt TZB - výhodou

Nabízíme

práci ve stabilním týmu
odměny ke mzdě
kompletní zaškolení
flexibilní pracovní doba
5 týdnů volna
dotované stravování
příspěvek na penzijko
příjemné kanceláře - ne open office
odborné kurzy a školení
a další benefity…

Nástup možný ihned.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

koordinace návrhu řešení profesí TZB při zpracování projektové dokumentace
prostorová koordinace rozvodů TZB
komunikace a řízení zpracovatelů projektové dokumentace jednotlivých profesí TZB
práce na návrhu velkých a významných pozemních staveb

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Tereza Břetenářová