Obsluha CNC Hranice

Volná místa Hranice Volná místa strojírenství Hranice

Lokalita pracoviště: Hranice, Moravskoslezský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vyučení ve strojírenském oboru
* Znalost čtení výkresové dokumentace
* Praxe výhodou

Nabízíme

* Práce v moderní a stabilní firmě
* Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
* Přátelský kolektiv a individuální přístup
* Dotované stravné
* 5 týdnů dovolené
* Příspěvek na penzijní spoření
* Odměny při životním výročí
* Sportovní akce
* Příspěvek na dopravu
* Věrnostní bonusy

Náplň práce

Nabízíme Vám práci, kde se moderní technologie setkávají s tradičním řemeslem, firmu, kde se můžete stát součástí týmu, který je hrdý na svou práci a na to, co společně vytváří.

Česká strojírenská firma hledá kvalifikovaného pracovníka na pozici obsluha CNC, který se bude podílet na seřizování a obsluze CNC ohraňovacího lisu, což je klíčová role v našem výrobním procesu, který využívá nejnovější obráběcí technologie a frézovací centra.
 Tato pozice je ideální pro ty, kteří chtějí pracovat v dynamickém prostředí, které není zatíženo korporátními pravidly ani automotive průmyslem, a kde je kladen důraz na individuální přístup a rozvoj každého zaměstnance.
 Práce je vhodná i pro absolventy, kteří chtějí začít svou kariéru v oboru, který nabízí stabilitu a možnost neustálého učení se novým dovednostem, vše v rámci třísměnného provozu.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Ivana Zdráhalová