Vedoucí účetní s angličtinou (80. - 100.000 KČ) Břeclav

Volná místa Břeclav Volná místa ekonomie/ekonomika Břeclav

Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru
* Prokazatelná praxe na podobné pozici
* AJ - pokročilá úroveň
* Výborná práce s PC - hlavně MS Office, systémy SAP/HELIOS/apod....

Nabízíme

Jste vytrvalí, rádi pracujete v dobře organizovaném systému a pořádek je pro Vás samozřejmostí? Máte zkušenosti jako hlavní účetní v prostředí výrobní společnosti? Angličtina Vám nedělá žádné potíže a zvládáte plynulou komunikaci?

Hledáme přeborníka, jste to Vy?

* 25 dní volna
* 3 dny zdravotního volna (Sickdays)
* Benefitní karta
* Dotované stravování
* Finanční příspěvek na stěhování
* Finanční příspěvek na dopravu
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost částečné práce z domova (Homeoffice)
* Odpovídající platové ohodnocení
* Roční bonusy
* Společenské firemní akce
* Školení a vzdělávací kurzy

Náplň práce

* Aktivní komunikace se zákazníky, externími partnery a interními odděleními
* Hlavní role v podpoře zaměstnanců a zákazníků ve finančních záležitostech
* Příprava měsíčních a ročních uzávěrek a finančních reportů
* Spolupráce s orgány státní správy
* Správa finančních účtů a zodpovědnost za jejich správný stav
* Vedení účetní a mzdové agendy v souladu s aktuální legislativou
* Vypracování statistik, aktualizace dat a podkladů pro auditorské kontroly
* Zajišťování správné kontroly a následné evidence účetních a mzdových záznamů

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Gabriela Přikrylová