Vedoucí rozvoje produktu s AJ - nekomerční HW/SW systémy (50 - 90.000 Kč) Brno-město

Volná místa technika a elektrotechnika Brno-město

Plat: 50000 - 90000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno-město, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ / VŠ technického zaměření (radiotechnika, telekomunikace příp. IT nebo elektrotechnika)
* prokazatelná praxe na obdobné pozici
* alespoň základní přehled v jedné či více doménách: radiotechniky, bezdrátové sítě, telekomunikace, software
* dobré komunikační a analytické dovednosti
* angličtina - schopnost domluvit s potenciálními zákazníky & dodavateli + komunikace na výstavách, demo akcích apod.
* ŘP sk. B, aktivní řidič
* ochota cestovat po ČR, občas mimo (zákazníci, dodavatelé, veletrhy, úřady)
* předpoklady pro podstoupení prověrky NBÚ (bezúhonnost, společenská a finanční spořádanost)

Nabízíme

* platové ohodnocení odpovídající zkušenostem + projektové bonusy
* účast na vývoji unikátních zařízení / systému
* telefon + notebook i pro soukromé využití
* týden dovolené navíc + sickdays
* vzdělávací kurzy + školení
* flexibilní pracovní doba
* systém kafetérie
* občerstvení v zaměstnání
* příspěvky na další vzdělání
* příspěvek na sportovní aktivity + služby pojištění
* firemní teambuildigové akce
* možnost parkovat soukromé vozidlo v areálu společnosti
* pracoviště: okres Brno-město

Náplň práce

* Exkluzivní nabídka pozice produktového vedoucího, který hledá výzvu v podobě možnosti určovat směr vývoje nekomerčních speciálních aplikací a setkávat se a jednat se zákazníky z bezpečnostních složek v tuzemsku i zahraničí.

* odpovědnost za směrování vývoje produktu a uskutečnění plánovaných cílů roadmapy
* provádění analýzy trhu, monitorování konkurenčních produktů a trendů
* identifikace potřeb zákazníka, komunikace po stránce technologické i obchodní
* tvorba podkladů pro prezentaci návrhu nových vlastností interní poradní skupině
* komunikace napříč firmou a poskytování vstupů / součinnosti s odděleními jako je projektové vedení, marketing, obchod, vývoj
* práce s informačním systémem
* pravidelná komunikace s vedením ve věci dlouhodobých produktových cílů
* cestování za účelem prezentace produktu, demonstrace prototypů v terénu, jednání s dodavateli a zákazníky (ČR, v menší míře mimo)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
David Chvastek   +420 604 254 136