Elektrikář pro výrobu a provoz, 13. a 14.plat (40 - 50.000 Kč) Třebíč

Volná místa Třebíč Volná místa dělnické profese Třebíč

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Třebíč, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SOU nebo SŠ elektrotechnického směru
* praxe v oboru – výhodou
* platnost školení dle NV č. 194/2022 Sb.- § 6 (popř. dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 6 a více)
* znalost práce s PC
* orientace v elektro dokumentaci
* samostatnost, pečlivost, zodpovědný přístup k zadané práci a chuť učit se novým věcem
* vysoké pracovní nasazení se zájmem o další vzdělávání v oblasti elektro a moderních technologií
* výhodou je řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

* zázemí úspěšné a dynamické firmy
* 13. a 14. plat, nástupní bonus
* zajištěné stravování na pracovišti s příspěvkem zaměstnavatele
* podporu v profesním a osobním růstu
* motivační finanční ohodnocení
* příjemný kolektiv a pracovní zázemí
* týden dovolené navíc
* příspěvek na penzijní připojištění
* příspěvek na dopravu do zaměstnání
* parkoviště pro naše zaměstnance
* lokalita Velká Bíteš

Náplň práce

Do naší společnosti hledáme nového kolegu na pozici elektrikář pro výrobu a provoz. Hlavní pracovní náplní na této pozici bude provádění oprav a preventivní údržby elektrozařízení. Lokalita Velká Bíteš a okolí. Bez Vaší pomoci se o Vás nedozvíme. Dejte o sobě vědět !!!

* oprava a preventivní elektro technického zařízení, budov a jejich vybavení
* odstraňování poruch na provozech, zajišťování zařízení v rámci řešení poruch
* odstraňování revizních závad
* provádění pochůzkových kontrol a prohlídek elektrozařízení
* ochota práce na nepřetržitý provoz (3-4 dny v týdnu, denní a noční směny)

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
Petra Malcovská   +420 602 644 138