Elektromechanik - flexibilní pracovní doba, i junior (32 - 35.000 Kč) Brno-venkov

Volná místa technika a elektrotechnika Brno-venkov

Plat: 32000 - 35000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Brno-venkov, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* elektrotechnické vzdělání (SOU/SŠ)
* vhodné pro JUNIORY/ABSOLVENTY
* vítány jsou zkušenosti z elektra (servisní technik, elektrikář, údržbář...)
* samozřejmostí je orientace v elektro schématech a další dokumentaci

Nabízíme

* nabízíme možnost stabilního zaměstnání na HPP
* flexibilní pracovní dobu
* můžete se kariérně posunout a získat tak zajímavé zkušenosti do svého profilu
* dny dovolené navíc
* najdete u nás super kolegy, kteří Vás poctivě zaučí
* samozřejmostí je dotované stravování

Náplň práce

Baví Vás různorodá práce? Instalace, montáže, spolupodílet se na výrobě nového stroje? A vyhovuje Vám flexibilní pracovní doba? Pak pro Vás máme super příležitost. Tak neváhejte a napište. Rádi Vás uvidíme na pohovoru.

* realizace, montáže zakázky ve výrobě (instalace zařízení)
* práce dle dokumentace
* ochota učit se

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
Petra Malcovská   +420 602 644 138