Dělník ve strojírenství | nadstandardní benefity (27 - 33.000 Kč) Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa dělnické profese Olomouc

Plat: 27000 - 33000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* vyučení v technickém oboru nebo zkušenosti s prací ve strojírenství
* ochota práce na 2 směny (Po-Pá, ranní - odpolední, 8 hod.)

Nabízíme

* mzda dle Vašich zkušeností a praxe
* roční i pololetní odměny navíc ke mzdě
* nadstandartní příplatky za směnnost
* práce pouze na 2 směny bez nočních směn a bez práce o víkendu!
* 25 dní dovolené
* příspěvek na dopravu
* stravenky + příspěvek na občerstvení
* příspěvek na penzijní a životní pojištění
* příspěvek na Multisport kartu
* příspěvek na mobilní tarif a další

Náplň práce

Pokud hledáte zaměstnání ve strojírenství, které Vám nabídne stabilní prostředí nadnárodní společnosti, nadstandartní příplatky a práci bez nočních směn, pak jste na správném místě! Hledáme pracovníky, kteří již mají nějaké zkušenosti se strojírenskou výrobou, popřípadě absolventy technických oborů, kteří se nebojí manuální práce. Pokud chcete být součástí našeho týmu, zašlete nám životopis a přijděte se k nám podívat na pohovor!

* zámečnické práce na finálních úpravách kovovýrobků v zakázkové strojírenské výrobě
* práce s ručními nástroji (brusky), ale i konvenčními stroji (stolní vrtačka, lapovačka atd.)
* vizuální kontrola provedené práce

Jobs Contact Personal, s.r.o.

Křenová 531/69a
Brno

Kontaktní osoba:
Jakub Kovařík   +420 602 559 289