Kontrolor kvality dřeva junior / senior (30.000 - 50.000 KČ) Mělník

Volná místa Mělník Volná místa technika a elektrotechnika Mělník

Lokalita pracoviště: Mělník, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Minimálně výuční list - VÝHODOU v oboru zahradnictví, lesnictví
* Ochotu pracovat ve směnném provozu na 12hodinových směnách (dle rozvrhu)
* Zkušenosti z výrobního prostředí VÝHODOU
* Zručnost, technické myšlení
* Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Hledáme nové kolegy a kolegyně, kteří mají zájem o získání nové pracovní zkušenosti. Ať už jste se s kontrolou kvality dřeva setkali či ne, zkuste to a přihlaste se do výběrového řízení! Vše vás zaučíme!

* Nástupní bonus hned po dovršení zkušební doby
* 25 dní dovolené
* Příspěvek na dopravu
* Benefity - příspěvek na sport, kulturu, volný čas
* Příspěvek na ubytování
* 13. mzda
* Místo výkonu práce: U Roudnice nad Labem

Náplň práce

* Budete pracovat s různými nástroji
* Měření a kontrola kvality dřeva
* Vedení evidence

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Gabriela Přikrylová