Izolatér pro průmyslové stavby (nástup 30.000 Kč + diety) Uherské Hradiště

Volná místa Uherské Hradiště Volná místa výroba Uherské Hradiště

Lokalita pracoviště: Uherské Hradiště, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Předchozí zkušenost na stavbě vítána, není to však podmínka
* Ochota pracovat dle zakázek – není stanovena pevná pracovní doba
* Ochota cestovat za prací/doprava zajištěna v okolí Starého Města
* Ochota k občasné práci o víkendech – příplatky zaručeny
* ŘP sk. B vítán

Nabízíme

* První 3 měsíce pevnou mzdu 30.000Kč + diety ve výši cca 3-4000 Kč
* Po zaučení hodinová mzda včetně proplacení cest, předpoklad navýšení mzdy
* Možnost pracovního posunu
* Lokalita : Staré Město

Náplň práce

* Izolování staveb jako jsou haly, skládky a vodní stavby
* Provádění horizontálních i vertikálních izolací
* Příprava podkladu izolace pro její svařování či další úpravy
* Cestování v rámci Moravy i Slovenska, které je zajištěno a hodinově proplaceno

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Bc. Gabriela Přikrylová