Dělník v Ostrově - náborový příspěvek 10 000 Kč

Volná místa Ostrov Volná místa dělnické profese Ostrov

Lokalita pracoviště: Ostrov, Karlovarský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáte zaměstnání a jste fyzicky zdatní? Pak hledáme právě Vás!

spolehlivost a fyzickou zdatnost
ochotu pracovat v týmu
přizpůsobit se změnám
zaslat životopis

Nabízíme

základní mzda dle pozice od 23500 Kč do 25100 Kč - po zkušební době možnost navýšení tarifu
variabilní složka mzdy 0-30 % ze základu (až 7050 Kč - 7530 Kč)
závodní stravování (cena oběda 29 Kč)
práce na dvě směny (ranní a odpolední)
dovolená 4 týdny + 5 dní free days
svozová doprava zajištěna (Nejdek, Děpoltovice, Hroznětín a Ostrov)
náborový příspěvěk 10 000 Kč

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

Výroba a montáž kontejnerů

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Hana Jančárková