Technik výroby (m/ž), Týn nad Vltavou, benefity

Volná místa Týn nad Vltavou Volná místa management Týn nad Vltavou

Plat: 40000 - 50000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Týn nad Vltavou, Jihočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka
* Znalost práce v SAPu nebo v podobném systému výhodou
* Znalost MS Office
* Technické a analytické myšlení, samostatnost, organizační schopnosti, flexibilitu, proaktivní přístup, týmového ducha
* Zkušenosti z oblasti automotive či praxe ve strojírenství výhodou

Nabízíme

* Odpovídající finanční ohodnocení
* Firemní benefity
* Příspěvek na stravování
* 20 dnů dovolené

Náplň práce

* Řešení technických problémů na montáži automatizační techniky a jejich komunikace se zákazníkem
* Zlepšování aktuálních procesů (KVP)
* Zakládání a udržování kmenových dat v SAP
* Sledování časových plánů realizace projektu, plnění termínů projektů
* Komunikace se zákazníkem popř. dodavateli (NJ či AJ)

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Soňa Maršálková