Hledáme účetní (AŽ 45 000 Kč + benefity) Praha

Volná místa Praha Volná místa ekonomie/ekonomika Praha

Lokalita pracoviště: Praha, Hlavní město Praha
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ vzdělání v ekonomickém oboru
* Praxe na obdobné pozici
* Pokročilou znalost MS Office, zejména MS Excel
* Znalost AJ
* Zodpovědnost, spolehlivost

Nabízíme

Máte vzdělání v ekonomickém oboru a zkušenosti s účetnictvím? Pokud hledáte novou výzvu a máte zkušenosti z výrobní společností, neváhejte a pošlete nám svůj životopis!

* Flexibilní pracovní doba
* Přátelské pracovní prostředí
* Příspěvky/prémie
* 5 týdnů dovolené a možnost využít sickdays
* Příležitosti pro osobní a profesní růst
* Jazykové kurzy

Místo výkonu práce: Praha

Náplň práce

* Zpracování plateb, účtování výpisů z bank
* Správa pokladny a vyřizování cestovních náhrad
* Účtování přijatých faktur, komunikace s dodavateli a zákazníky, vystavování faktur

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Ing. Klára Sadílková