Vedoucí podnikového účetnictví - od 90.000 Kč + benefity Břeclav

Volná místa Břeclav Volná místa ekonomie/ekonomika Břeclav

Lokalita pracoviště: Břeclav, Jihomoravský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* SŠ/VŠ ekonomického směru nejlépe
* Prokazatelná praxe na vedoucí pozici odd. mezd a podnikového účetnictví ve výrobní firmě min. 3 roky
* Znalost podvojného, mzdového účetnictví a orientace v problematice daní
* Práce na PC - Balíček MS Office, kontingenční tabulky, interní systém
* AJ na komunikativní úrovni - slovem i písmem
* Pečlivost, samostatnost, efektivita, dynamický přístup

Nabízíme

Máte již za sebou praxi na pozici hlavní účetní výrobní firmy? Jste houževnatí, máte rádi systém a řád? Navíc Vám komunikace v anglickém jazyce nečiní sebemenší problém? Dokážete s přehledem nejenom vést, ale bravurně podpořit?
Právě hledáme kandidáta na vedoucí pozici v řízení mzdové sekce - možná jste to VY! Představte se mi v životopise a můžete začít!

* Odpovídající mzdové ohodnocení
* Flexibilní pracovní doba
* Možnost částečného Homeoffice
* 25 dní dovolené
* 3 Sickdays
* Roční prémie
* Finanční podpora při relokaci
* Benefitní karta
* Příspěvek na dopravu až 4.200 Kč/ měsíc
* Dotovaná strava
* Vzdělávací kurzy a školení
* Firemní akce
* Místo výkonu: Hustopečsko

Náplň práce

* Primárně zaměřena na vedení účetní/mzdové agendy v souladu s legislativou
* Komunikace s org. státní správy
* Komunikace se zákazníky, externími dodavateli i odděleními napříč společností
* Zpracování statistik, aktualizací a podkladů pro audity
* Tvorba měsíčních a ročních závěrek a reportů
* Správa finančních kont
* Zodpovědnost za správnou kontrolu a následnou evidenci
* Klíčový prvek v podpoře zaměstnanců i zákazníků ohledně finanční oblasti

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Jana Srncová