Accountant Manager Cheb

Volná místa Cheb Volná místa ekonomie/ekonomika Cheb

Lokalita pracoviště: Cheb, Karlovarský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Praxi v oblasti účetnictví (minimálně 2 roky).
* Znalost účetních a daňových předpisů, zkušenosti s účetním softwarem.
* Zodpovědnost, pečlivost a orientaci na detail.
* AJ nebo NJ na úrovni B2 pro občasnou komunikaci s mateřskou společností.
* Schopnost pracovat samostatně, ale i v týmu.

Nabízíme

* Stabilní pozici v mezinárodní firmě s dlouhodobým růstovým potenciálem.
* Prostor pro osobní i profesní rozvoj s možností se podílet na zajištění finanční stability firmy.
* Atraktivní finanční ohodnocení a benefity.
* Vánoční prémie, příspěvky na penzijní připojištění a stravování.
* Přátelské pracovní prostředí, kde máte možnost se profesně rozvíjet a podílet na růstu firmy.

Náplň práce

Pro našeho klienta, dceřinou společnost silné německé firmy, hledáme Účetní, který se chce stát součástí stabilního týmu a podílet se na každodenním řízení financí. Pokud máte zkušenosti v oblasti účetnictví, dokážete pracovat s finančními procesy a rádi byste se zapojili do mezinárodního prostředí, tato pozice je pro vás ideální.
* Zpracování účetních dokladů: Evidence a kontrola faktur, bankovních výpisů a dalších finančních dokumentů.
* Účetní uzávěrky: Příprava a zajištění měsíční a roční účetní závěrky.
* Sledování finančních toků: Pravidelná kontrola nákladů a výnosů, správa pohledávek a závazků.
* Spolupráce s auditorem: Příprava podkladů pro externí audit a zajištění souladu s legislativními požadavky.
* Komunikace s mateřskou společností: Reporting finančních výsledků a komunikace s kolegy v Německu (angličtina na úrovni B2 je výhodou).
* Daňová a legislativní podpora: Spolupráce při přípravě daňových přiznání a zajištění souladu s účetními a daňovými předpisy.

Hofmann Wizard s.r.o. Import

Kontaktní osoba:
Marija Johanová