Pokladní do hypermarketu Praha 10 - Štěrboholy. Štěrboholy (Malešice, Strašnice, Hostivař)

Volná místa ostatní Štěrboholy (Malešice, Strašnice, Hostivař)

Plat: 160 - 170 Kč za hodinu
Lokalita pracoviště: Štěrboholy (Malešice, Strašnice, Hostivař), Hlavní město Praha
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Pozitivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost a časová flexibilita.
Nástup ihned - dlouhodobá spolupráce v silném nadnárodním obchodním řetězci.
Zkušenosti výhodou.

Nabízíme

- Mzda: 160 - 170Kč/hod.
- Týdenní zálohy
- Směny dle dohody (10-12 hodinové směny)
- Zaškolení samozřejmostí
- Odměna za doporučení nového kolegy
- Příjemný kolektiv, perfektní vedení
- Snadná dostupnost MHD
- Dlouhodobou spolupráci

Náplň práce

Pro hypermarket ve Štěrboholech s moderním vybavením - přijmeme šikovné pokladní.

Náplň práce obsahuje doplňování zboží, obsluhu zákazníků nebo markování zboží na pokladně.
Markování zboží na pokladně, je to jednoduché, vše vysvětíme a zaškolíme.
Vstřícná komunikace s úsměvem pro každý den.
Zákazníkům budete odpovídat na případné dotazy.

MSG - Job

Kontaktní osoba:
Karolína Horová   +420606664206