Elektromechanik / elektrikář ve výrobě (až 50 tisíc) Olomouc

Volná místa Olomouc Volná místa technika a elektrotechnika Olomouc

Lokalita pracoviště: Olomouc, Olomoucký
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Hledáme posilu našeho elektro údržbářského týmu ve výrobě. Máte platnou vyhlášku a chcete stabilní dobře placenou pozici v silné firmě přímo v Olomouci? Ať už máte za sebou solidní praxi, nebo teprve začínáte, pošlete nám životopis.

SŠ v oboru elektro
Praxe v oboru (bonus, ale dáme šanci i absolventovi)
Vyhláška 50 paragraf 6 (dřívější)

Nabízíme

Mzdu až 50 tisíc
5 týdnů dovolené
Příplatky
Příspěvek na penzijní pojištění
Příspěvek na stravování
Příspěvky na sport a kulturu
Podpora dalšího vzdělávání a růstu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

Starost o výrobní zařízení
Preventivní a prediktivní údržba
Opravy vad a identifikace problémů

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Tereza Žůrková