Nákupčí senior Lipník nad Bečvou

Volná místa Lipník nad Bečvou Volná místa nákup Lipník nad Bečvou

Plat: 55000 - 65000 Kč za měsíc
Lokalita pracoviště: Lipník nad Bečvou, Olomoucký
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- praxe v oblasti nákupu
- znalost AJ na úrovni B1/B2 - komunikace s dodavateli
- znalost MS Excel na pokročilé úrovni

Nabízíme

- 20 dní dovolení
- prostředí rodinné firmy
- odborné školení
- příspěvek na stravování
- firemní akce

Náplň práce

Máš praxi v oblasti nákupu? Uvítáš prostředí rodinné firmy? Nedělá ti problém vyjednávání s dodavateli? Tak mi dej vědět!

Náplň práce:
- strategické řízení a optimalizace nákupních procesů
- budování vztahů s klíčovými dodavateli
- vyjednávání o cenách
- tvorba a implementace nákupní strategie
- příprava smluvních kontraktů s dodavateli
- vyhledávání nových dodavatelů

Grafton Recruitment s.r.o.

Palladium, Na Poříčí 3a
Praha 1

Kontaktní osoba:
Úřad *8FB97B94BF57552B75CB5B634AD69EB536B0C227