Avionik/Mechanik (m/ž) Odolena Voda

Volná místa Odolena Voda Volná místa strojírenství Odolena Voda

Plat: 32000 - 40000 Kč/měsíc
Lokalita pracoviště: Odolena Voda, Středočeský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Baví Tě svět letadel a chtěl/a by si se podílet na jejich výrobě? Směnný provoz není pro Tebe žádnou překážkou? Máš zkušenosti s lakováním nebo jsi absolvent, který hledá práci snů? Tak jsi na správné adrese. Přidej se k nám na pozici Avionik/Mechanik v Odolene Vodě.

Náplň práce:

* spolupráce na vývoji avionických systémů a zařízení pro letecké projekty od prvotní myšlenky až po realizaci letových testů a certifikace
* vytváření, správa a aktualizace technické dokumentace
* úzká spolupráce a komunikace s různými interními i externími týmy
* testování zařízení ve zkušebních prostorách a účast na pozemních i letových zkouškách
* odpovědnost za kvalitu navržených technických řešení a příslušnou dokumentaci

Co Ti nabídneme:

* zajímavé finanční ohodnocení dle Vaších zkušeností
* měsíční bonusy
* kafeterie
* dotované stravování v areálu společnosti
* hlavní pracovní poměr do kmenového stavu
* penzijní pojištění
* týden dovolené navíc
* možnost flexibilní pracovní doby
* dobrá dopravní dostupnost

Co od Tebe očekáváme:

* SŠ/VŠ vzdělání technického/elektrotechnického směru
* možnost pracovat na krátký dlouhý týden
* AJ komunikativní úroveň
* orientace v oblasti HW, výhodou znalost programování
* zájem o elektrotechniku a letectví

Randstad HR Solutions s.r.o.

Jungmannova 15
Praha 1

Kontaktní osoba:
Terezie Baňková   +420 705 837 195