Nákupčí | Projekt v oblasti automotive Brno

Volná místa Brno Volná místa nákup Brno

Lokalita pracoviště: Brno, Jihomoravský
Vloženo dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Právě hledáme motivované kandidáty, kteří se chtějí zapojit do nových projektů v oblasti SMT desek v automotive, na pozici Nákupčího! Chcete se stát součástí moderní a stále se rozvíjející firmy zabývající se komplementací elektroniky a získat různorodé benefity? Pak čtěte dále.

Plynulá angličtina pro každodenní komunikaci
Znalost MS Office (Excel a Word)
Výhodou je zkušenost na obdobného pozici

Nabízíme

Flexibilní pracovní dobu a možnost home-office
5 týdnů dovolené po zkušební době
Přátelský kolektiv a rozvíjející se pracovní prostředí
Závodní kantýnu a příspěvek na stravování
Nadstandardní přesčasy a bonusový systém
Multisport kartu za zvýhodněnou cenu a další firemní benefity (stravenky, káva zdarma, příspěvek na penzijní připojištění)
Pravidelné firemní akce a možnost dalšího vzdělávání!

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

Zajišťování nákupu materiálu pro SMT výrobu
Pravidelná komunikace se stávajícími dodavateli a zákazníky
Vytváření objednávek a nahrávání zákaznických OPO
Zakládání materiálů, nahrávání faktur a další administrativní úkony

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Michaela Nagyová