Operátor výroby s 13 a 14. platem Rožnov pod Radhoštěm

Volná místa Rožnov pod Radhoštěm Volná místa dělnické profese Rožnov pod Radhoštěm

Lokalita pracoviště: Rožnov pod Radhoštěm, Zlínský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Připojte se k týmu stabilní německé společnosti s bohatou historií a rodinnými tradicemi. Pokud nemáte potřebné zkušenosti, nezoufejte – rádi vás naučíme vše potřebné.

nutná manuální zručnost
pečlivost
práce ve 3 směnném nebo nepřetržitém provozu
dobrý zdravotní stav
dobrá fyzická zdatnost

Nabízíme

výkonnostní prémie
13. a 14. plat
bezplatný svozový autobus z Ostravy a ostatních měst
závodní stravování: oběd od 25 do 35 Kč
5 týdnú dovolené
benefit karta
a mnoho dalšího

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Náplň práce

provoz strojů a zařízení
práce s výrobky
ověřování kvality výrobků
zajištění čistoty na pracovním místě

ManpowerGroup s.r.o.

Na Florenci 2116/15
Praha 1
Česko

Kontaktní osoba:
Adéla Stošková