Řidič nákladního auta Bindlach

Volná místa logistika a doprava Bindlach

Plat: 3230 EUR za měsíc
Lokalita pracoviště: Bindlach, Zahraničí
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

Schopnost řídit a obsluhovat moderní nákladní automobilm M.A.N. a Mercedes , řidičský průkaz třídy CE, přátelské a na zákazníky orientované vystupování, schopnost samostatné a spolehlivé práce , částečná znalost němčiny

Nabízíme

Atraktivní základní plat 3 230,20 Eur za měsíc plus příplatek a obvyklé náhrady pro řidiče nákladního auta, měsíční poukaz na tankování pro soukromé účely jako prémie za splněné úkoly

Náplň práce

Zásobování prodejen NKD v Německu moderním nákladním autem v dálkové dopravě, cca 45 prodejen za týden, podle možností dálková doprava do Rakouska , jízda s přívěsem, vykládka a nakládka na místě s pojízdnými klecemi na zboží nezávisle na otevírací době prodejen, řízení automobilu s ohledem na provozní dobu a odpočinek, údržba automobilu

NKD Móda s.r.o.

Pivovarská 132
Příbram I
ČR

Kontaktní osoba:
Steffen Elbe   0049 9208 699-621