Elektomechanik na zkušebnu - jedna směna (AŽ 45.000 KČ) Plzeň

Volná místa Plzeň Volná místa výroba Plzeň

Lokalita pracoviště: Plzeň, Plzeňský
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Vzdělání v oboru elektro podmínkou
* Velmi dobrou orientaci v elektro schématech
* Vyhláška č. 50/1978 Sb., paragraf 6 (v případě propadlé vyhlášky bude zajištěno obnovení)
* Komunikační dovednosti, samostatnost a spolehlivost

Nabízíme

Máte vzdělání v oboru elektro? Už Vás nebaví práce na směny? Hledáte zajímavou práci v oboru?

Ano? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis!

Úspěšná výrobní společnost přijme schopného kolegu/kolegyni na pozici

ELEKTOMECHANIK NA ZKUŠEBNU - JEDNA SMĚNA (AŽ 45.000 KČ)

* 5 týdnů dovolené
* práci na jednu směnu
* Příspěvky na jazykové vzdělávání a odborné kurzy
* Dotované stravování
* Příspěvek na penzijko
* Firemní akce a teambuildingy
* Příspěvek na penzijní připojištění
* Náborový příspěvek

* Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
* Místo výkonu práce – Plzeň

Náplň práce

* Testování funkčnosti elektro zařízení
* Zajištění případných náprav
* Zpracování reportů a protokolů

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Pavla Zítková