Koordinator BOZP a PO (40 - 50.000 KČ) Žďár nad Sázavou

Volná místa Žďár nad Sázavou Volná místa služby Žďár nad Sázavou

Lokalita pracoviště: Žďár nad Sázavou, Vysočina
Aktualizováno dnes

Popis pracovní pozice

Požadujeme

* Prokazatelné znalosti EHS problematiky a legislativy pro ČR
* Praxe v oboru bude pro Vás velkou výhodou - pokud jste ambiciózní absolvent VŠ, rádi Vás také představíme
* Minimálně SŠ vzdělání technického směru
* Schopnost komunikace v anglickém jazyce nutnou podmínkou
* Samostatnou, komunikativní a flexibilní osobnost
* ŘP sk. B

Nabízíme

Je Vaše vzdělání nebo praxe zaměřena na oblast bezpečnosti a požární ochrany? Máte praxi ve výrobní firmě a mluvíte velmi dobře anglicky? Pokud ANO, jste pro nás ideální kandidát! Proto neváhejte a zašlete nám svůj životopis.

Úspěšná mezinárodní výrobní společnost přijme šikovného, akčního kolegu na pozici KOORDINATOR BOZP A PO (40 - 50.000 KČ)

* Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
* Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
* Bonusy, prémie
* Týden dovolené navíc
* Dotované stravování
* Příspěvek na penzijní nebo stavební spoření
* Nástup ihned nebo dohodou
* Lokalita: Žďársko (cca 30 minut od Brna)

Náplň práce

* Zajištění EHS procesů ve výrobní společnosti
* Provádění kontrolní a auditní činnosti
* Identifikace rizik a zajištění prevence
* Realizace školení v oblasti BOZP a PO
* Spolupráce s vedením společnosti a komunikace se závodním lékařem
* Aktivní komunikace s ostatními závody v Německu a Slovinsku (je nutné počítat s cestováním)

Advantage Consulting, s.r.o. Brno

Kontaktní osoba:
Pavla Zítková